jak u nás funguje

Jak funguje rezervační systém KVALITA fitness a wellness

Pro klienty je k dispozici online rezervační systém na sálové lekce a další aktivity. Aby bylo možné provádět rezervace, je potřeba splnit následující podmínky:

  1. být registrovaný na kvalitafitness.cz (registrace je snadná a lze využít i přihlašování prostřednictvím sociálních sítí),
  2. mít dostatečný kredit pro případné storno poplatky – storno poplatek je obvykle ve výši ceny lekce - při rezervaci každé lekce je Vám blokován kredit (nebo částka z balíčku MULTI10/MULTI30) pro případné storno poplatky,
  3. vybrat si danou lekci, instruktora nebo obtížnost z 14denního rozvrhu. Poté stačí kliknout na „rezervovat“ a je to :-)

Níže ještě uvádíme detailní informace o fungování kreditů, storno poplatků a počtu rezervací:

KREDIT

Ve fitness centru lze veškeré služby hradit kreditem, který si můžete jednoduše dobít několika způsoby:

NA RECEPCI: hotově, platební kartou, různými poukázkami (flexi, unišek, sodexho…)

ONLINE: tento způsob dobití lze provést kdykoliv na webových stránkách https://klient.kvalita.com/fitness/platba. Pokud k navýšení kreditu využijete platební kartu, je Vám částka připsána během několika sekund. V případě platby převodem může připsání trvat i několik dní. Všechny tyto online platby jsou naprosto bezpečné a stejný systém využívají renomované online obchody v celé České republice.

PŘEVODEM od jiného klienta: tento způsob dobití kreditu lze realizovat pouze osobně na recepci. Během této transakce musí být přítomen klient, který svůj kredit převádí na účet jiného klienta.

V případě, že se rozhodnete naše centrum opustit, je možné si dobitý kredit nechat vyplatit na naší recepci. (Tato možnost se netýká bonusového kreditu, který klient obdržel zdarma od fitness centra.)

STORNO ČASY A POPLATKY

Jako jedno z mála center nabízíme možnost bezplatného storna, a to zpravidla až těsně do začátku lekce (obvykle je limit stanoven na 60 minut před jejím uskutečněním). Své rezervace můžete vždy pohodlně zrušit ze svého mobilního telefonu nebo počítače. V případě, že zrovna nejste online, stačí zatelefonovat na bezplatnou linku 800 500 409 a kolegové z recepce Vám rezervaci pomohou zrušit. Po uplynutí časového limitu již bezplatné storno provést nelze.

Výše poplatku za storno je vždy uvedena u každé lekce. V případě, že jste naším členem, jsou na tato storna (včetně blokaci kreditů) automaticky uplatněny slevy podle typu členství.

níže uvádíme příklad obvyklé blokace kreditu pro případné storno poplatky:

Alpinning, běžná cena: 150 Kč
Nečlen nebo balíček MULTI10 nebo MULTI 30: 150 Kč
ECONOMY člen 142,50 Kč
STANDARD S člen: 135 Kč
STANDARD W člen: 135 Kč
PREMIUM člen: 127,50 Kč
LUXURY člen: 120,00 Kč

Pokud chcete rezervovat např. 5 lekcí, musíte mít kredit 750 Kč (5 * 150).

Po příchodu na recepci a potvrzení Vašeho vstupu na rezervovanou lekci je Váš kredit ihned odblokován a není zde uplatňován žádný storno poplatek. Odblokovaný kredit lze okamžitě použít na případnou další rezervaci. Pokud se lekce nezúčastníte, nebo není včas provedeno zrušení rezervace, je po začátku lekce storno poplatek vyúčtován a definitivně stržen z kreditu. Pokud nemáte sálové lekce zahrnuty ve Vašem typu členství, je Vám cena za rezervovanou lekci vyúčtována ihned po jejím začátku.

Balíčky MULTI10/MULTI30 na sálové lekce – BASIC 75

Pokud máte zakoupen balíček lekcí MULTI10 nebo MULTI30 na sálové lekce, nepotřebujete pro rezervaci kredit. Částka na případné storno se blokuje přímo z tohoto balíčku (balíček slouží jako předplacený kredit). Po Vašem vstupu na rezervovanou lekci je blokovaný kredit použit na úhradu této sálové lekce.

JAK FUNGUJÍ BALÍČKY MULTI10 A MULTI30

Pro jistotu ještě přikládáme popis fungování předplacených balíčků MULTI10 a MULTI30. Balíček je aktivován ihned po jeho zakoupení (nebo od data dle volby při zakoupení) a v tento okamžik zároveň začíná lhůta pro jeho vyčerpání, která činí 365 dní. Na základě podnětů od klientů je nyní možné balíček za přesně daných podmínek dodatečně prodloužit – konkrétní podmínky jsou uvedeny v ceníku ODKAZ - klient.kvalita.com/fitness/clenstvi/basic.

V balíčku MUTLI 10 si standardně předplácíte 10 vstupů a v balíčku 30 si standardně předplácíte 30 vstupů. Tento počet je však minimální, nikoliv maximální. Jak je to možné? Na rozdíl od jiných center totiž nesledujeme počet Vašich návštěv, ale částku, která Vám v rámci Vašeho balíčku zbývá. Pokud tedy fitness centrum navštívíte i v rámci našich různých akcí, můžete v konečném součtu využít ještě více vstupů. Záleží to jen na Vás! J

níže uvádíme příklad balíčku MULTI 10 na sálové lekce BASIC 75:

Prodejní cena je 1 350 Kč, tj. jedna lekce stojí 135 Kč.
Balíček je od nás nabit ale na plnou ceníkovou cenu, tj. 1 500 Kč!
Absolvujete dvě lekce po 150 Kč, tj. 1 500 – 300 Kč, zbývá Vám: 1 200 Kč (částka, která vystačí na 8 běžných vstupů)
Absolvujete tři akční lekce po 50 Kč, tj. 1 200 Kč – 150 Kč, zbývá Vám: 1 050 Kč (částka, která vystačí na 7 běžných vstupů)
Pokud poté budete dále navštěvovat už jen standardní lekce za 150 Kč, kredit Vám vystačí na dalších 7 vstupů. Když se nyní podíváme na součet všech lekcí, které můžete absolvovat, dostaneme se na počet 13 vstupů!
Jedná se o modelový příklad a ve skutečném výpočtu záleží na cenách lekcí a typu balíčku, který máte zakoupen.

Na konci čerpání balíčku se Vám může stát, že Vám zde zbyde např. nevyčerpaných 30 Kč. Tyto nevyčerpané peníze sice není možné proplácet za hotovost, ale při zakoupení nového balíčku a čerpání dalších služeb je lze použít na úhradu.