jak u nás funguje

Jak funguje rezervační systém KVALITA fitness a wellness

Pro klienty je k dispozici online rezervační systém na sálové lekce a další aktivity. Aby bylo možné provádět rezervace, je potřeba splnit následující podmínky:

  1. být registrovaný na kvalitafitness.cz (registrace je snadná a lze využít i přihlašování prostřednictvím sociálních sítí),
  2. mít dostatečný kredit pro případné storno poplatky – storno poplatek je obvykle ve výši ceny lekce - při rezervaci každé lekce je Vám blokován kredit (nebo částka z balíčku pro případné storno poplatky,
  3. vybrat si danou lekci, instruktora nebo obtížnost z 14denního rozvrhu. Poté stačí kliknout na „rezervovat“ a je to :-)

Níže ještě uvádíme detailní informace o fungování kreditů, storno poplatků a počtu rezervací:

KREDIT

Ve fitness centru lze veškeré služby hradit kreditem, který si můžete jednoduše dobít několika způsoby:

NA RECEPCI: hotově, platební kartou, různými poukázkami (flexi, unišek, sodexho…)

ONLINE: ONLINE: tento způsob dobití lze provést kdykoliv na webových stránkách https://klient.kvalita.com/fitness/platba. Pokud k navýšení kreditu využijete platební kartu, je Vám částka připsána během několika sekund. V případě platby převodem může připsání trvat i několik dní. Všechny tyto online platby jsou naprosto bezpečné a stejný systém využívají renomované online obchody v celé České republice.

PŘEVODEM od jiného klienta: tento způsob dobití kreditu lze realizovat pouze osobně na recepci. Během této transakce musí být přítomen klient, který svůj kredit převádí na účet jiného klienta.

V případě, že se rozhodnete naše centrum opustit, je možné si dobitý kredit nechat vyplatit na naší recepci. (Tato možnost se netýká bonusového kreditu, který klient obdržel zdarma od fitness centra.)

STORNO ČASY A POPLATKY

Možnost bezplatného storna je obvykle nastaveno na 6 hodin před začátkem lekce, vždy je toto ale uvedeno u každé lekce a doba storna se může lišit. Své rezervace můžete vždy pohodlně zrušit ze svého mobilního telefonu nebo počítače. V případě, že zrovna nejste online, stačí zatelefonovat na bezplatnou linku 800 500 409 a kolegové z recepce Vám rezervaci pomohou zrušit. Po uplynutí časového limitu již bezplatné storno provést nelze.

Výše poplatku za storno je vždy uvedena u každé lekce.

Pokud chcete rezervovat např. 5 lekcí, musíte mít kredit 750 Kč (5 * 150).

Po příchodu na recepci a potvrzení Vašeho vstupu na rezervovanou lekci je Váš kredit ihned odblokován a není zde uplatňován žádný storno poplatek. Odblokovaný kredit lze okamžitě použít na případnou další rezervaci. Pokud se lekce nezúčastníte, nebo není včas provedeno zrušení rezervace, je po začátku lekce storno poplatek vyúčtován a definitivně stržen z kreditu. Pokud nemáte sálové lekce zahrnuty ve Vašem typu členství, je Vám cena za rezervovanou lekci vyúčtována ihned po jejím začátku.

BALÍČKY COOL MAXI

Pokud máte zakoupen balíček lekcí COOL MAXI, nepotřebujete pro rezervaci kredit. Částka na případné storno se blokuje přímo z tohoto balíčku (balíček slouží jako předplacený kredit). Po Vašem vstupu na rezervovanou lekci je blokovaný kredit použit na úhradu této sálové lekce.

JAK FUNGUJÍ BALÍČKY COOL MAXI

Pro jistotu ještě přikládáme popis fungování předplacených balíčků COOL MAXI. Balíček je aktivován ihned po jeho zakoupení (nebo od data dle volby při zakoupení) a v tento okamžik zároveň začíná lhůta pro jeho vyčerpání, která činí 365 dní. Na základě podnětů od klientů je nyní možné balíček za přesně daných podmínek dodatečně prodloužit – konkrétní podmínky jsou uvedeny v ceníku.

V případě úhrady sálové lekce z balíčku je lekce za zvýhodněnou cenu (sleva 20 % na lekci).