období od 28. 1. 2020 do 11. 2. 2020
lektor lekce
středa 29. 1. 2020
Hana Jindrová Alpinning SLIM (storno 24 hodin!) (10/14) 1
Hana Jindrová
6:30
Barcelona 1992
David Bokůvka Junior kurz 8 -14 let (10/15) 1
David Bokůvka
16:15
Athény 1896
Hana Jindrová Alpinning SLIM (14/14) 1
Hana Jindrová
16:45
Barcelona 1992
Petra Pavlíková Cross trénink (2/15) 3
Petra Pavlíková
17:30
Athény 1896
Radek Tichý Alpinning (14/14) 3
Radek Tichý
17:55
Barcelona 1992
Iveta Švecová Power jóga (3/22) 2
Iveta Švecová
18:30
Athény 1896
Jakub Novotný Taneční lekce (0/20) 1
Jakub Novotný
19:30
Athény 1896
čtvrtek 30. 1. 2020
Monika Maříková Pohybový kurz pro děti od 2-4 let (0/13) 1
Monika Maříková
16:00
Athény 1896
Hana Jindrová Alpinning (14/14) 2
Hana Jindrová
16:45
Barcelona 1992
Lukáš Zetek TRX (1/14) 3
Lukáš Zetek
17:00
Athény 1896
Jakub Mařík Jumping (1/15) 3
Jakub Mařík
18:00
Athény 1896
Radek Tichý Alpinning/Workout (6/14) 2
Radek Tichý
18:30
Barcelona 1992
pátek 31. 1. 2020
Přemysl Mužík Ranní workout (storno 24 hodin!) (1/14) 3
Přemysl Mužík
6:00
Athény 1896
Hana Jindrová Alpinning SLIM (13/14) 1
Hana Jindrová
17:00
Barcelona 1992
Aneta Hanzalová Kruhový trénink (2/18) 3
Aneta Hanzalová
17:10
Athény 1896
Ivetta Benýšková Fit jóga (1/22) 1
Ivetta Benýšková
18:15
Athény 1896
sobota 1. 2. 2020
Ivetta Benýšková Alpinning/Workout (storno 24 hodin!) (1/14) 2
Ivetta Benýšková
9:00
Barcelona 1992
Ivetta Benýšková Bosu (storno 24 hodin!) (1/20) 2
Ivetta Benýšková
10:00
Athény 1896
neděle 2. 2. 2020
Ivetta Benýšková Alpinning (storno 24 hodin!) (6/14) 2
Ivetta Benýšková
9:00
Barcelona 1992
John Seffi Core and Stretch (storno 24 hodin!) (10/10) 1
John Seffi
10:15
Athény 1896
Ivetta Benýšková Alpinning SLIM (14/14) 1
Ivetta Benýšková
17:00
Barcelona 1992
Simona Procházková Workout (0/16) 2
Simona Procházková
17:30
Athény 1896
Marie Šímová Alpinning (1/14) 2
Marie Šímová
18:15
Barcelona 1992
Iveta Švecová Power jóga (1/22) 2
Iveta Švecová
18:30
Athény 1896
pondělí 3. 2. 2020
Petra Pavlíková Funkční trénink (0/15) 3
Petra Pavlíková
16:30
Athény 1896
Ivetta Benýšková Alpinning SLIM (14/14) 1
Ivetta Benýšková
17:00
Barcelona 1992
Monika Maříková Workout (6/18) 2
Monika Maříková
17:30
Athény 1896
Michaela Nouzová Alpinning (5/14) 2
Michaela Nouzová
18:20
Barcelona 1992
Jakub Mařík Taneční lekce (0/20) 1
Jakub Mařík
18:30
Athény 1896
David Bokůvka Cvičení pro zdraví (1/20) 1
David Bokůvka
19:30
Athény 1896
úterý 4. 2. 2020
Marie Šímová Alpinning (1/14) 2
Marie Šímová
16:45
Barcelona 1992
Aneta Hanzalová Jumping (0/15) 3
Aneta Hanzalová
16:50
Athény 1896
Marie Šímová Alpinning (5/14) 2
Marie Šímová
17:45
Barcelona 1992
John Seffi Silový trénink (0/16) 3
John Seffi
18:00
Athény 1896
Michaela Nouzová Alpinning (4/14) 2
Michaela Nouzová
19:00
Barcelona 1992
Lukáš Zetek TRX (0/14) 3
Lukáš Zetek
19:00
Athény 1896
středa 5. 2. 2020
Ivetta Benýšková Fit jóga (storno 24 hodin!) (0/15) 1
Ivetta Benýšková
7:00
Athény 1896
David Bokůvka Junior kurz 8 -14 let (10/15) 1
David Bokůvka
16:15
Athény 1896
Michaela Nouzová Alpinning SLIM (13/14) 1
Michaela Nouzová
16:45
Barcelona 1992
Petra Pavlíková Cross trénink (0/15) 3
Petra Pavlíková
17:30
Athény 1896
Radek Tichý Alpinning (2/14) 3
Radek Tichý
17:55
Barcelona 1992
Iveta Švecová Power jóga (0/22) 2
Iveta Švecová
18:30
Athény 1896
čtvrtek 6. 2. 2020
Monika Maříková Soukromý kurz (děti) (0/13) 1
Monika Maříková
16:00
Athény 1896
Radek Tichý Alpinning (8/14) 2
Radek Tichý
16:45
Barcelona 1992
Lukáš Zetek TRX (0/14) 3
Lukáš Zetek
17:00
Athény 1896
Jakub Mařík Jumping (0/15) 3
Jakub Mařík
18:00
Athény 1896
Radek Tichý Alpinning/Workout (0/14) 2
Radek Tichý
18:30
Barcelona 1992
pátek 7. 2. 2020
Přemysl Mužík Ranní workout (storno 24 hodin!) (0/14) 3
Přemysl Mužík
6:00
Athény 1896
Ivetta Benýšková Alpinning SLIM (14/14) 1
Ivetta Benýšková
17:00
Barcelona 1992
Aneta Hanzalová Kruhový trénink (0/18) 3
Aneta Hanzalová
17:10
Athény 1896
Ivetta Benýšková Fit jóga (1/22) 1
Ivetta Benýšková
18:15
Athény 1896
sobota 8. 2. 2020
Ivetta Benýšková Alpinning/Workout (storno 24 hodin!) (0/14) 2
Ivetta Benýšková
9:00
Barcelona 1992
Ivetta Benýšková Bosu (storno 24 hodin!) (0/20) 2
Ivetta Benýšková
10:00
Athény 1896
neděle 9. 2. 2020
Ivetta Benýšková Alpinning (storno 24 hodin!) (1/14) 2
Ivetta Benýšková
9:00
Barcelona 1992
John Seffi Core and Stretch (storno 24 hodin!) (10/10) 1
John Seffi
10:15
Athény 1896
Ivetta Benýšková Alpinning SLIM (14/14) 1
Ivetta Benýšková
17:00
Barcelona 1992
Simona Procházková Workout (0/16) 2
Simona Procházková
17:30
Athény 1896
Marie Šímová Alpinning (1/14) 2
Marie Šímová
18:15
Barcelona 1992
Iveta Švecová Power jóga (0/22) 2
Iveta Švecová
18:30
Athény 1896
pondělí 10. 2. 2020
Petra Pavlíková Funkční trénink (0/15) 3
Petra Pavlíková
16:30
Athény 1896
Ivetta Benýšková Alpinning SLIM (8/14) 1
Ivetta Benýšková
17:00
Barcelona 1992
Monika Maříková Workout (1/18) 2
Monika Maříková
17:30
Athény 1896
Michaela Nouzová Alpinning (2/14) 2
Michaela Nouzová
18:20
Barcelona 1992
Jakub Mařík Taneční lekce (0/20) 1
Jakub Mařík
18:30
Athény 1896
David Bokůvka Cvičení pro zdraví (0/20) 1
David Bokůvka
19:30
Athény 1896
úterý 11. 2. 2020
Marie Šímová Alpinning (0/14) 2
Marie Šímová
16:45
Barcelona 1992
Aneta Hanzalová Jumping (0/15) 3
Aneta Hanzalová
16:50
Athény 1896
Hana Jindrová Alpinning (2/14) 2
Hana Jindrová
17:45
Barcelona 1992
John Seffi Silový trénink (0/16) 3
John Seffi
18:00
Athény 1896
Michaela Nouzová Alpinning (0/14) 2
Michaela Nouzová
19:00
Barcelona 1992
Lukáš Zetek TRX (0/14) 3
Lukáš Zetek
19:00
Athény 1896

1 = lekce s nižší obtížností, avšak záleží na aktuálním stavu klienta

2 = středně těžká obtížnost lekce

3 = lekce s nejvyšší obtížností