období od 18. 4. 2024 do 2. 5. 2024
lektor lekce
čtvrtek 18. 4. 2024
Bc. Ivetta Benýšková Fit jóga (18) 1
Bc. Ivetta Benýšková
6:50
Athény 1896
Bc. Ivetta Benýšková InBody měření - 20 minut konzultace - storno 24 hodin (1) 1
Bc. Ivetta Benýšková
9:00
Bc. Ivetta Benýšková InBody měření - 20 minut konzultace - storno 24 hodin (1) 1
Bc. Ivetta Benýšková
9:20
Bc. Ivetta Benýšková InBody měření - 20 minut konzultace - storno 24 hodin (1) 1
Bc. Ivetta Benýšková
9:40
Lenka Skalová Alpinning (13) 2
Lenka Skalová
16:00
Barcelona 1992
Edvin Bischof Fitness Kickbox (15) 3
Edvin Bischof
16:00
Athény 1896
Bc. Ivetta Benýšková InBody měření - 20 minut konzultace - storno 24 hodin (1) 1
Bc. Ivetta Benýšková
17:00
Jakub Mařík Jumping (15) 3
Jakub Mařík
17:00
Athény 1896
Michaela Nouzová Alpinning (13) 2
Michaela Nouzová
17:10
Barcelona 1992
Bc. Ivetta Benýšková InBody měření - 20 minut konzultace - storno 24 hodin (1) 1
Bc. Ivetta Benýšková
17:20
Bc. Ivetta Benýšková InBody měření - 20 minut konzultace - storno 24 hodin (1) 1
Bc. Ivetta Benýšková
17:40
Bc. Ivetta Benýšková InBody měření - 20 minut konzultace - storno 24 hodin (1) 1
Bc. Ivetta Benýšková
18:00
Lenka Skalová Total Body (20) 1
Lenka Skalová
18:00
Athény 1896
Radek Tichý Alpinning (13) 2
Radek Tichý
18:15
Barcelona 1992
Bc. Ivetta Benýšková InBody měření - 20 minut konzultace - storno 24 hodin (1) 1
Bc. Ivetta Benýšková
18:20
pátek 19. 4. 2024
Eliška Hořejší Alpinning (13) 2
Eliška Hořejší
16:00
Barcelona 1992
Lucie Jelínková Kruhový trénink (18) 3
Lucie Jelínková
16:15
Athény 1896
Eliška Hořejší Alpinning/Workout (13) 2
Eliška Hořejší
17:05
Barcelona 1992
sobota 20. 4. 2024
Eliška Hořejší Alpinning (14) 2
Eliška Hořejší
8:30
Barcelona 1992
Romana Kalajová Kruhový trénink (18) 3
Romana Kalajová
9:00
Athény 1896
Eliška Hořejší Alpinning (13) 2
Eliška Hořejší
9:45
Barcelona 1992
neděle 21. 4. 2024
Pavla Sosnová SM systém (10) 1
Pavla Sosnová
16:30
Athény 1896
Radek Tichý Alpinning/Workout (13) 3
Radek Tichý
17:00
Barcelona 1992
Michaela Nouzová Alpinning (13) 2
Michaela Nouzová
17:45
Barcelona 1992
Lenka Skalová Jumping (15) 3
Lenka Skalová
18:30
Athény 1896
pondělí 22. 4. 2024
Eliška Hořejší Alpinning (13) 2
Eliška Hořejší
15:50
Barcelona 1992
Petra Krejčová TRX (13) 3
Petra Krejčová
16:30
Athény 1896
Eliška Hořejší Alpinning (13) 2
Eliška Hořejší
17:00
Barcelona 1992
Lenka Skalová Jumping (15) 3
Lenka Skalová
17:30
Athény 1896
Radek Tichý Alpinning (13) 3
Radek Tichý
18:10
Barcelona 1992
Martina Průchová Dance aerobic (15) 2
Martina Průchová
18:30
Athény 1896
Pavla Sosnová SM systém (10) 1
Pavla Sosnová
19:30
Athény 1896
úterý 23. 4. 2024
Bc. Ivetta Benýšková Fit jóga (18) 1
Bc. Ivetta Benýšková
6:50
Athény 1896
Eliška Hořejší Alpinning (13) 2
Eliška Hořejší
16:00
Barcelona 1992
Lenka Skalová Total Body (20) 1
Lenka Skalová
16:00
Athény 1896
Jakub Novotný Jumping (15) 3
Jakub Novotný
17:00
Athény 1896
Michaela Nouzová Alpinning (13) 2
Michaela Nouzová
17:30
Barcelona 1992
Miroslava Líbalová Kruhový trénink (16) 3
Miroslava Líbalová
18:00
Athény 1896
Edvin Bischof Fitness Kickbox (15) 3
Edvin Bischof
19:00
Athény 1896
středa 24. 4. 2024
Eliška Hořejší Apinning SLIM (13) 1
Eliška Hořejší
6:30
Barcelona 1992
Martina Průchová Junior kurz (10) 1
Martina Průchová
15:30
Athény 1896
Eliška Hořejší Kruhový trénink (18) 3
Eliška Hořejší
16:30
Athény 1896
Veronika Raddová Alpinning SLIM (13) 1
Veronika Raddová
16:45
Barcelona 1992
Eliška Hořejší Alpinning (13) 2
Eliška Hořejší
18:00
Barcelona 1992
Lenka Skalová Jumping (15) 3
Lenka Skalová
18:30
Athény 1896
čtvrtek 25. 4. 2024
Bc. Ivetta Benýšková Fit jóga (18) 1
Bc. Ivetta Benýšková
6:50
Athény 1896
Lenka Skalová Alpinning (13) 2
Lenka Skalová
16:00
Barcelona 1992
Edvin Bischof Fitness Kickbox (15) 3
Edvin Bischof
16:00
Athény 1896
Jakub Mařík Jumping (15) 3
Jakub Mařík
17:00
Athény 1896
Veronika Raddová Alpinning (13) 2
Veronika Raddová
17:10
Barcelona 1992
Lenka Skalová Total Body (20) 1
Lenka Skalová
18:00
Athény 1896
Eliška Hořejší Alpinning (13) 2
Eliška Hořejší
18:15
Barcelona 1992
pátek 26. 4. 2024
Eliška Hořejší Alpinning (13) 2
Eliška Hořejší
16:00
Barcelona 1992
Lucie Jelínková Kruhový trénink (18) 3
Lucie Jelínková
16:15
Athény 1896
Eliška Hořejší Alpinning/Workout (13) 2
Eliška Hořejší
17:05
Barcelona 1992
sobota 27. 4. 2024
Eliška Hořejší Alpinning (13) 2
Eliška Hořejší
8:30
Barcelona 1992
Eliška Hořejší Alpinning (13) 2
Eliška Hořejší
9:45
Barcelona 1992
neděle 28. 4. 2024
Pavla Sosnová SM systém (10) 1
Pavla Sosnová
16:30
Athény 1896
Radek Tichý Alpinning/Workout (13) 3
Radek Tichý
17:00
Barcelona 1992
Michaela Nouzová Alpinning (13) 2
Michaela Nouzová
17:45
Barcelona 1992
Lenka Skalová Jumping (15) 3
Lenka Skalová
18:30
Athény 1896
pondělí 29. 4. 2024
Eliška Hořejší Alpinning (14) 2
Eliška Hořejší
15:50
Barcelona 1992
Petra Krejčová TRX (13) 3
Petra Krejčová
16:30
Athény 1896
Eliška Hořejší Alpinning (14) 2
Eliška Hořejší
17:00
Barcelona 1992
Lenka Skalová Jumping (15) 3
Lenka Skalová
17:30
Athény 1896
Radek Tichý Alpinning (14) 3
Radek Tichý
18:10
Barcelona 1992
Martina Průchová Dance aerobic (15) 2
Martina Průchová
18:30
Athény 1896
Pavla Sosnová SM systém (10) 1
Pavla Sosnová
19:30
Athény 1896
úterý 30. 4. 2024
Bc. Ivetta Benýšková Fit jóga (18) 1
Bc. Ivetta Benýšková
6:50
Athény 1896
Eliška Hořejší Alpinning (14) 2
Eliška Hořejší
16:00
Barcelona 1992
Lenka Skalová Total Body (20) 1
Lenka Skalová
16:00
Athény 1896
Jakub Novotný Jumping (15) 3
Jakub Novotný
17:00
Athény 1896
Miroslava Líbalová Kruhový trénink (16) 3
Miroslava Líbalová
18:00
Athény 1896
Edvin Bischof Fitness Kickbox (15) 3
Edvin Bischof
19:00
Athény 1896
středa 1. 5. 2024
Eliška Hořejší PRVOMÁJOVÝ ALPINNING SLIM (14) 1
Eliška Hořejší
8:30
Barcelona 1992
Eliška Hořejší Kruhový trénink (18) 3
Eliška Hořejší
16:30
Athény 1896
Veronika Raddová Alpinning SLIM (14) 1
Veronika Raddová
16:45
Barcelona 1992
Iveta Švecová Power jóga (22) 2
Iveta Švecová
17:30
Athény 1896
Eliška Hořejší Alpinning (14) 2
Eliška Hořejší
18:00
Barcelona 1992
Lenka Skalová Jumping (15) 3
Lenka Skalová
18:30
Athény 1896
čtvrtek 2. 5. 2024
Bc. Ivetta Benýšková Fit jóga (18) 1
Bc. Ivetta Benýšková
6:50
Athény 1896
Lenka Skalová Alpinning (14) 2
Lenka Skalová
16:00
Barcelona 1992
Edvin Bischof Fitness Kickbox (15) 3
Edvin Bischof
16:00
Athény 1896
Jakub Mařík Jumping (15) 3
Jakub Mařík
17:00
Athény 1896
Veronika Raddová Alpinning (14) 2
Veronika Raddová
17:10
Barcelona 1992
Lenka Skalová Total Body (20) 1
Lenka Skalová
18:00
Athény 1896
Eliška Hořejší Alpinning (14) 2
Eliška Hořejší
18:15
Barcelona 1992

1 = lekce s nižší obtížností, avšak záleží na aktuálním stavu klienta

2 = středně těžká obtížnost lekce

3 = lekce s nejvyšší obtížností