Náš tým - maséři

Iva Bokůvka

pracovní pozice: osobní trenér - specialista, instruktor, sportovní a rekondiční masér, terapeut Dornova metoda plus

kvalifikace: Osobní trenér, Instruktor fitness, Spartan SGX Coach, Trenér pro těhotné a po porodu, Poradce pro výživu, Metafit instruktor, Spinning instruktor, Sportovní a rekondiční masér, Dornova metoda plus, Baňkování, Baňková a Breussova masáž

potkáte mě: Osobní tréninky, skupinové lekce, masáže a regenerace

obraťte se na mě: Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit v oblasti cvičení, výživy a regenerace.

telefon: +420 732 158 763

e-mail: iva.bokuvka@kvalitafitness.cz


„Jmenuji se Iva Antošová a je mi 27 let. Jsem osobní trenérkou, poradkyní pro výživu, sportovní a rekondiční masérkou a oficiálním Spartan SGX coachem pro závody Spartan Race. Moji specializací je rovněž cvičení pro těhotné a po porodu.

Sportu a fitness jsem propadla před několika lety, kdy jsem začínala jako spinning instruktorka. Posléze jsem cestovala, vzdělávala se a postupně získávala zkušenosti v USA a Austrálii. V současné době se aktivně účastním běžeckých závodů a jsem absolutní nadšenec závodů Spartan Race.

V KVALITA fitness se budeme společně potkávat na skupinových lekcích, osobním tréninku, masážích a ráda Vám poradím i s jídelníčkem. Do svých tréninků ráda zapojuji prvky ze Spartan SGX.

Nedílnou součástí sportovního životního stylu je také regenerace a odpočinek, na které se v dnešním rušném světe zapomíná. V Kvalitě Vám spolu se svým partnerem a masérským parťákem Davidem rádi dopřejeme masáž dle Vašeho přání a to v naší krásné moderně vybavené masérně. Těšíme se na Vás.“

Iva Bokůvka

David Bokůvka

pracovní pozice: osobní trenér - specialista, instruktor, sportovní a rekondiční masér, terapeut Dornova metoda plus

kvalifikace: Australský institut osobních trenérů, fitness instruktor, Metafit HIIT Coach, Spartan SGX Coach, Boxing Coach ve fitness, Sportovní a rekondiční masér, Dornova metoda plus, Baňkování, Baňková a Breussova masáž

potkáte mě: Masáže a regenerace, při osobním i skupinovém tréninku.

obraťte se na mě: S dotazy jak začít správně cvičit, zredukovat váhu, nabrat svalovou hmotu, nebo v případě kondičního tréninku, běžecké přípravy, masáží a regenerace.

telefon: +420 721 147 113

e-mail: david.bokuvka@kvalitafitness.cz


„Jmenuji se David Bokůvka a v Kvalita fitness pracuji na pozici osobní trenér, instruktor, sportovní a rekondiční masér. Zaměřuji se jak na nováčky ve fitness, tak na zkušenější sportovce i běžce. Základem je zdravý pohyb, správná technika cvičení a dostatečná regenerace.

Mojí prioritou je individuální přístup a dosažení vašich cílů, ať už za účelem hubnutí, nárůstu svalové hmoty, kondiční a sportovní přípravy anebo nastavení zdravějšího životního stylu. Do lekcí i masáží rád zapojuji různé styly cvičení a techniky, pro pestrost a dosažení maximálního efektu. Na věku nezáleží, na Vašem zdraví ano!

Své zkušenosti stavím na základech z několikaletého závodění na kole v BMX, nespočtu zranění, současného běhání překážkových závodů a tříletého studia v Australské Sydney, řadící se mezi špičku v oblasti fitness a regenerace.“

David Bokůvka