Náš tým - maséři

Hana Jindrová

pracovní pozice: osobní trenérka, instruktorka sálových lekcí, sportovní a rekondiční masérka

kvalifikace: Osobní trenér kondičního posilování, Alpinning, Instruktor fitness, Instruktor kondičního posilování, Sportovní a rekondiční masér

potkáte mě: při osobním tréninku, na skupinových lekcích, při masáži

obraťte se na mě: v případě zájmu o osobní trénink, masáže, s dotazem ohledně správného cvičení

telefon: +420 607 035 806

e-mail: hana.jindrova@kvalitafitness.cz


„Dobrý den, ahoj. Jmenuji se Hanka a ráda Vás potkám i poznám na osobním tréninku, při cvičení na sálových lekcích, nebo následně při Vaší zasloužené regeneraci na masáži.

Nepatřím mezi ty, kteří byli vedeni ke sportu od malička. Lásku ke sportu a pohybu jsem našla až jako dospělá žena a ráda jsem pak zvědavě posunovala fyzické limity svého zdravého těla dál a dál. Tělo je úžasný stroj, ale nevydrží vše, je třeba ho udržovat, správně trénovat i regenerovat a hlavně mu umět naslouchat. Přiznám se tedy i k období, kdy jsem své tělo nerespektovala a o svoji formu přišla…po komplikovaném úrazu na lyžích a dvouroční rekonvalescenci to rozhodně nebyla žádná “fitparáda”, byla jsem šťastná a vděčná, když jsem po půlroce udělala svůj první nemotorný, ale samostatný krok bez berlí a pak se snažila dál. Druhý fit “sešup” nastal, když jsem se stala mámou a všechnu pozornost jsem zaměřila na mimčo, při tom jsem zapomínala na své vlastní zdraví (maminky asi ví o čem mluvím). Jsem tedy důkazem, že nemusíte být perfektní sportovec za všech okolností, vlastně nemusíte být perfektní vůbec :-), “stačí” se rozhodnout dělat něco dobrého pro své zdraví a pak vytrvat u tvoření nového návyku. Pravidelné správné návyky nám přinášejí správné výsledky. Chcete vytvarovat postavu, získat fyzičku a sebevědomí, zbavit se bolesti z kancelářské židle, nebo víc? Sport a čas na cvičení vnímám jako dar, který věnujeme sami sobě, zamakáme na svém tělu, vyčistíme si při něm hlavu, ulevíme duši…a odcházíme s vyplavenými endorfinami “hormony štěstí”.

Vedlejší účinek? Cítíte se dobře = vypadáte dobře. :-)

Jsem empatická, optimistická a dělám svou práci ráda, neustále se učím od odborníků v oboru fitness a zdraví, i od svých klientů.

Ze začátku stačí opravdu chtít ...a potom si tu cestu k Tvému cíli hlavně užít! A neboj se, co Tě nezabije, to Tě posílí (na mé lekci ještě nikdo neumřel:-)). Ano, mám individuální přístup a lehce suchý humor/bonus navíc“

Hana Jindrová